Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Wersje językowe

Naturalny kolagen dla zdrowia i urody.

Jaki kolagen wybrać ?
Już od kilu lat olbrzymim zainteresowaniem na rynku kosmetycznym cieszy się kolagen, który jak poświadczają badania ma dobry wpływ na stan skóry i minimalizuje zarówno pojawiające się z upływem czasu zmarszczki jak i tak zwane zmarszczki mimiczne , które są efektem robienia grymasu twarzy. Jednak zanim wybierzemy preparat z kolagenem należy wiedzieć czym jest oraz poznać jego właściwości.
Kolagen zgodnie z encyklopedyczną nazwą to białko wchodzące w skład tkanek organizmu. Charakteryzuje się głównie dużą rozciągliwością i stanowi przede wszystkim najważniejszy budulec ścięgien. To waśnie kolagen znajdujący się również w skórze jest odpowiedzialny za jej elastyczność więc jego ubytki są przyczyną pojawiania się zmarszczek. Ze względu na swoje własności ma bardzo duże zastosowanie w kosmetologii. Stanowi nie tylko ważny składnik kremów czy balsamów ale również w czystej postaci wykorzystywany jest w chirurgii kosmetycznej miedzy innymi do zwiększania objętości ust.
Na rynku kosmetycznym największe efekty w postaci poprawy stanu skóry gwarantuje kolagen aktywny. Jego nadzwyczaj skuteczne właściwości potwierdziły przeprowadzone badania kliniczne i zdaniem fachowców w branży jest jednym z najlepszych na dzień dzisiejszy wśród dostępnych w ofercie preparatów. Pozyskiwany z białka rybiego pochodzenia aktywny kolagen w odróżnieniu od innych preparatów posiada niezwykle zbliżoną do kolagenu ludzkiego strukturę dlatego właśnie bardzo dobrze wchłaniany jest przez organizm dając natychmiastowe rezultaty podczas kuracji.
Aktywny kolagen oferowany jest w wielu postaciach. Bardzo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszy się kolagen do picia. Płynna forma preparatu wchłaniana bezpośrednio przez organizm już w przewodzie pokarmowym natychmiast zostaje przyswojona i w niespełna dwanaście godzin od spożycia uzupełnia braki w tkance skórnej. Płynny kolagen jest bezsmakowy i dodaje się go do wody czy soków jak również koktajli na bazie owoców. Dla zwiększenia skuteczności kolagenu można go przyjmować łącznie z innymi płynnymi preparatami o wysokiej zawartości witaminy C.
Alternatywę dla płynnego kolagenu stanowi kolagen w kapsułkach. Podobnie jak w płynie kolagenowym w składzie pastylek znajduje się aktywne białko pochodzenia rybiego o zbliżonej budowie do kolagenu ludzkiego. Kolagen w kapsułkach w niemalże stu procentach przechodzi proces anabolizmu co oznacza, że nie przechodzi procesów metabolicznych ani nie jest wydalany z organizmu. Dostarczony w kapsułce kolagen w całości apsorbowany jest przez organizm do budowy nowych komórek. Preparat wchłaniany jest w jelicie i szybko przyswojony zostaje przez organizm.
Aktywne białko rybie oferowane jest również w sprzedaży pod postacią lekkiej konsystencji balsamów i kremów. Kolagen do ciała ma za zadanie poprawić stan tkanki skórnej i zalecany jest do jej regularnej pielęgnacji. W trakcie kuracji z użyciem preparatu pod postacią balsamu bądź kremu wchłaniany przez tkankę skórną kolagen uzupełnia ubytki co w rezultacie sprawia, że staje się bardziej gładka i bardziej sprężysta.
Bez wglądu na postać preparatu , który zawiera aktywny kolagen w postaci białka pozyskiwanego z ryb jego skuteczność jest bardzo zbliżona dlatego formę kuracji można dopasować jedynie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl